[Cerere UnBan] Deniss

Ai interzis banul pe nedrept? Fă o cerere de unban după modelul dat

Moderator: aLx

Încuiat
Deniss
Membru
Deniss
Membru
Activ din: 10 Noi 2021, 17:29
Vârsta: 23
Detinator Steam: Da
Nick: Deniss
Steam-ID:
STEAM_0:1:621896548
Ai citit regulamentul ? Cuvantul cheie: PRO-L
Data şi ora: 10 NOIEMBRIE , ora 17:00
Dovada din consola (Print): https://imgur.com/a/vJhY7Q3
Motivul pentru care ceri unban: Joc pe acest server de ceva vreme.. este un server foarte bine conceput cu oameni foarte faini si cel mai important lucru..serverul detine ANTI CHEAT SISTEM.
Alte dovezi: Am fost banat deoarece fix cand am iesit de pe server.. diferenta a fost doar de 1 secunda , mi s au facut poze. Am fost inspirat ca am verificat in consola.. am intrat pe server in secunda a doua si am zis "imi cer scuze ca am iesit dar mi ai facut poze fix cand am scris disconnect. Am uploadat pozele.. le a verificat adminul si a spus ca pozele sunt ok dar cu testul WG cum facem?! " I am spus ca daca e nevoie... dau si test WG deoarece nu apucasem sa inchid cs-ul. Dupa treaba asta.. nu mi s a mai spus nimic .. am crezut ca s a rezolvat si am iesit de pe server deoarece urma sa merg sa mananc ceva ... acum cand am revenit.. am vazut ca sunt banat permanent.... Adminul care m a banat , este Chicken.
O seara faina tuturor si astept raspunsurile voastre... \m/
chicken47
Staff Cs
chicken47
Staff Cs
Activ din: 02 Sep 2021, 18:37
Vârsta: 21
Salut, intr-adevar i am facut poze si dupa ce a fost mutat spec automat a iesit, nu stiu daca a fost instant cum zice el dar a iesit.
Cu toate astea pozele au fost ok dar eu dupa ce i am facut poze i am scris ca vreau si wg.
Acum nu stiu daca avea ceva nasol prin cs si a iesit dupa ce i am facut poze sa nu apara la wg !

Print cand i am facut poze si i am cerut wg : https://ibb.co/WGhsT9c

Decizia ramane la alx daca primesti sau nu unban.
aLx
Administrator
aLx
Administrator
Activ din: 14 Dec 2018, 10:55
Vârsta: 28
OK sa zicem ca esti curat , de data asta ai primit unban !
Sunt om cu tine, fii om cu mine !
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Cereri UnBan”