Bun venit pe PRO-LEAGUE.RO , pentru a avea un acces total la forum şi pentru a beneficia de :
    Navigarea pe un forum bine pus la punct şi fără nici un fel de întrerupere
    Privilegiul de a-ţi face noi prieteni şi de a învăţa lucruri noi
    Şansa de a face parte din staff şi dintr-o comunitate sigură
    Posibilitatea de a învăţa tot ceea ce nu cunoşti
    Şansa şi sprijinul de a-ţi dezvolta planurile în lumea internetului şi mai mult.

Te invitam să te înregistrezi acum pe forumul nostru, să ne cunoaştem şi să ne începem împreună aventura şi colaborarea pe internet !

Pagina 1 din 1
[ View Topic Options ] [ ‹‹ | ›› ]
 Subiect: [Cerere UnBan] kinkin1
Data mesajului 12 Apr 2019, 19:09
Membru
2
Aprilie 2019
Nick: Kin
Steam-ID: STEAM_1:0:578775521 Ip: 86.127.99.63
Ai citit regulamentul ? Cuvantul cheie: Da Pro-L
Data şi ora: 12.04.2019 - 18:24:31
Dovada din consola (Print):
Nickname: Kin !
IP: 86.127.99.63
STEAMID: STEAM_1:0:578775521
Banat de catre adminul: F@rmacie
Banat pe harta: Cs.Pro-League.Ro | Anti-Cheat (de_train)
Motiv: Cheats
Banul a fost creat: 12.04.2019 - 18:24:31
Durata ban: Permanent
Banul expira: Niciodata
Motivul pentru care ceri unban:
Am intrebat un player cum trage asa bine
mi a spus sa descarc un cfg , l am descarcat si cand sa intru nu puteam
dupa am intrat intr un alt cs si am intrat pe sv sa ma joc
si ban direct ... eu cred ca poate ai vazut farmacie ca a aparul ceva de ma scotea dar nu am nimic crede ma
pot confirma si playerii .. Sunt tovaras cu KTL , ne stim in realitate stam aproape .. si i am zis sa vorbeasca cu voi
dar mi s a spus sa fac cerere ..
Alte dovezi: Nu am ..

Subiect: UnBan Kin ! Please
Data mesajului 12 Apr 2019, 20:02
Staff Cs
39
Ianuarie 2019
https://imgur.com/a/g4RlET6 < uite am aici link cu dovada si printurile care demonsteaza si imi ofera credibilitate in ceea ce voi spune. In primul rand ai jucat cu cod, ai avut leis, cu totii stim ca nu e o marca de chipsuri cand vine vorba de cs, in al doilea rand, ai intrat cu el , te-ai jucat si te-a dat sv afara dupa ce te-a detectat. Pai amice, nu vii aici sa probezi coduri, ai stat 5 minute si ai intrat dupa ce l-ai scos din config. Cand te-am intrebat de ce joci cu cod " cine eu?" te faceai ca nu stii, ziceai ca am eu ceva cu tine. Am actionat dupa regulament, consider ca nu am gresit cu nimic, las decizia la mana lui alx , el hotaraste daca vei fii iertat sau nu.

Data mesajului 13 Apr 2019, 03:06
Membru
2
Aprilie 2019
Frate ... nici nu am intrat ca a aparut direct ... pe bune acum de la un cfg vezi cum joc ma verifici ce naiba ... te rog eu ca , cunosc lume acolo si cu o panarama de cfg descarcat .. sa iau ban asa ce cacat.. daca poti sa ma debanezi , sa ma debanati nu stiu cum credeti voi .. dar v am zis mi a zis sa descarc un cfg si cand am dat sa intru nu am putut , am intrat in alt counter-strice sa ma joc si mi s a spus ca am nu stiu ce .. dar nu am jucat cu nimic .. pe bune ... astept sa mi dati un raspuns sa mi spune ti daca mai pot juca sau nu ...

Data mesajului 13 Apr 2019, 11:17
Total Vizor
201
Oke , ti-n sa cred ca a fost o greseala din partea ta , o sa-ti scot ban-ul , dar cu prima ocazie daca te a mai detectat server ai ban permanent.

acceptat

inchis

PRO-LEAGUE.RO - SEMNATURA
ImagineImagine

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
 [ 4 mesaje ]